BG grup İç Mimarlık

Neler Yaparız?

Mükemmeli sunabilmek için sizi dinlemek adına buradayız....

Yaratıcılığa şiddetle inanıyoruz, Ankara merkezli Türkiye'nin en etkili iç tasarım şirketlerinden biriyiz.

BG grup İç Mimarlık, Türkiye, Azerbaycan, Katar, Dubai ve diğer Orta Doğu bölgesindeki konut ve ticari projeler için yaratıcı alan planlama, tasarım ve proje yönetimini içeren çarpıcı ve mükemmel iç tasarım hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Şaşırtıcı ve yenilikçi tasarımlarımız ve fikirlerimizle Türkiye'yi etkiledik. Müşteri stilinin ve uzman tasarımcılarımızın mükemmel bir kombinasyonunu oluşturmak çok büyük bir işti ve biz bunu başardık.

BG grup olarak, tasarımlarımız Doğu ve Batı kültürlerinin, Yunan mimari sanatının, İtalyan tarzının ve İngiliz inovasyonunun birleşiminden oluşuyor ve bizi Türkiye'deki en iyi iç mimari şirketi yapıyor.

Başlangıç Yapın...

GZDsignature_ yapmaktan çok keyif aldığım ojeli el

#embroidery #kasnak #kanaviçe #embroideryart #embroiderydesign #embroiderylove #özeltasarım #elisi

Separatör denince neden akla ilk cnc geliyor

#wall #duvartasarimi #interiordesign #interiorforinspo #walldesign #desingideas

Mermer sehpalar yine geliyor

Şu sıcak günlerde fotoğrafa bakarken bile kadife yaksada, kışın lavanta kokusu eşliğinde orada ne kahve içilir.

Muhteşem detaylar

Bu kadar malzeme ve bu denli yalın bir mutfak. Oranlar kusursuz, bakırın atmosferi yumuşatması, kullanım kolaylığına değinmiyorum bile...

Neden bizimle çalışmalısınız?

Her müşterinin kendine özgü gereksinimleri olduğuna inanıyoruz ve bunu sonuna kadar destekliyoruz.

Uzman Ekip

BG grup İç Mimarlık olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek, fikirlerinizi anlayabilen ve en iyi ve en yaratıcı tasarımları toplayabilen bir ekipten oluşuyor.

Yüksek Memnuniyet

Sizi her adımda etkileyebilecek sonsuz fikirleri göz önünde bulunduran BG grup İç Mimarlık ekibi, her müşterinin memnuniyetini ayrı ayrı hedeflemektedir.

Açık Fikir

Fikirlerinizi konuşmaktan keyif alacağımızı içtenlikle söylüyor ve Ankara'daki ofisimizde her zaman bir fincan kahve içmeye memnuniyetle bekliyoruz.