Bizi arayın: +90 312 217 2002 Alacaatlı Mah. 3381. Cad. 39/A Çankaya ANKARA
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi: 09:00 - 18:00

BG Grup Hakkında

Bg Grup Medikal Hakkında

BG Grup medikal 2009 yılında kurulmuş olup, konularında dünyanın lider firmalarının ürünlerinin satış ve teknik servis etkinliklerini yürütmektedir.

Ameliyathaneler, Merkezi Sterilizasyon Üniteleri, Hastane ve Poliklinikler, Muayenehaneler gibi özel deneyim ve bilgi birikimi gerektiren tıbbi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı çalışması ile sektörde çok önemli referanslara sahiptir.

Satış öncesi proje ve planlama çalışmaları, genelde müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının tespitini ve alıcıların detaylı olarak bilgilendirilmesini içerir. Satış sırasında ürünlerin pazarlanması, altyapı çalışmaları, kurulum ve montajları, kullanıcı ve teknik personel eğitimleri, ilgili dökümanların temini de hizmetlerimiz arasındadır. Kuruluşumuz, satış sonrasında ise, garanti kapsamı süresince cihazların bakım ve onarımlarının sağlanması; garanti süresinden sonra da yedek parça temini ve periyodik bakım anlaşmaları kapsamında teknik servis hizmetlerinin verilmesi, mevcut cihazların teknolojilerini yükseltilmesi, terfi (upgrade) gibi bir çok hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamız işleyişin basamaklarının bilincinde ve uygulama adımlarını titizlikle takip etmekte olup müşterilerimizin sınırsız memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin soruları varsa, bizim de yanıtlarınız var.

Aklınıza takılan ne olursa olsun iletin, yanıtlayalım; böylece herkes kazançlı olsun.